20 Nisan 2013

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün!

2 gün önce sitenizden 2*5 Kg Dambıl siparişi verdim. Sipariş Yurtiçi Kargo tarafından dün akşamüzeri tarafıma ulaştırıldı. Ancak ben evde olmadığım için ürünü halam teslim almış. Bu konularda tecrübesi olamadığı için koliyi açıp bakmamış kargo yetkilisi de uyarmamış. Eve gelip ürünü ben açtığımda kırık bir dambılla karşılaştım.

Ürün sizden hasarlı mı çıktı yoksa kargoda hasara uğradı bilemiyorum. Sizin prosedürünüzü okuduğumda ürünün iadesi için kargo yetkilisinin hasar tutanağı olması gerekiyormuş. Bugün kargoya uğradım onlar da üzerinden gün geçtiği için tutanak tutamayacaklarını söyledir. Bir dambıl nasıl kırılır bunu da merak ediyorum açıkçası. Geri dönüşünüzü bekliyorum hâlâ.

Süleyman 20 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Süleyman Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön