Hepsiburada.com Hasarlı Olmama İhtimali Sıfır Ürün!

Deniz Ö. |

Hızlı kargo ibaresine kanıp siparişini verdiğim ve 4 gün sonra gelen, anneler günü hediyesi olması gerekirken işkenceye dönüşen siparişim bugün geldi ve kutuya açtığımda tuz-buz olmuş seramiklerle karşılaştım.

Geç teslim edilmesini, ilgisizliği geçtim soruyorum: 2 tane seramik sakşili çiçeği sarmadan yalıtım yapmadan aynı kutuda kargoya verirseniz kırılmama ihtimali nedir? Ben bu firmanın düşüncesizliğinden, oyalamalarından, hizmetlerinden bıktım artık yeter.

Ben uğraşmak zorunda mıyım her siparişimde iade işlemleriyle, beklemek zorunda mıyım bu kadar? B

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz Ö.
  12 Mayıs
  00:01

  Açılan kayıtta özetle; kırıksa ispatla, ver kargoya gönder ve paran iade edilsin yazıyor. Uğraşılacak bir sistem değil, ne sorununuz olursa olsun kalıpları var ve çözüm o olmak zorunda. Ben iade etmek istemiyorum, birincisi bu ürün artık satılmıyor ikincisi iade işlemleriyle ugrasmak istemiyorum (formlar, banka işlemleri, kargo işlemleri vs.) bu durum özellikle her siparişte tekrarlandığı için sadece düzgün hizmet almak istiyorum. Sorumlular bulunsun ya da bana bir sebep sunulsun, bir açıklama yapılsın, bu durum şundan dolayı yaşanmıştır, sorumlusu şurasıdır, gereken yapılacaktır. Son alışverişimdi.

 • 11 Mayıs
  17:51

  Sayın Deniz Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YOH-347-41683 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri