01 Nisan 2013

Hepsiburada.com Hasarlı Gelen Ürünün 2 Aydır İadesi Yapılmadı!

İş arkadaşlarımızla hepsiburada'dan sipariş ettiğimiz koşu bandı 14. 02. 2013 tarihinde elimize ulaştı ancak ürünün hasarlı olması sebebiyle kargo firmasıyla iletişime geçip ürünü teslim almadan geri gönderdik. Bu 1,5 aylık süreçte ortalama haftada bir müşteri temsilcileriyle görüştük.

İlk seçeneğimiz ürünün tamir edilip tarafımıza ulaştırılması idi. İstemedik, neticede tadilat geçiren ürün artık 2. el olacaktı. Ürünü iade etmek istedik. İşlemlere başlanıldığı, en kısa sürede iadenin yapılacağı bilgisi verileli tam 1 ay oldu. Bu süre zarfında herhangi bir gelişme olmadı. Ben artık sizden yanıt değil, çözüm istiyorum!

İdil 24 Okunma

Cevaplar

  • İdil 02 Nisan 2013

    Sorunum hakkında takibe 1,5 ay önce başlamıştınız. Çözümü olmamıştı. Bugün hepsiburada.com üzerinden bana gelen cevap tedarikçi firmadan yanıt beklenildiği şeklinde, hala! Ben tedarikçi firma bilgilerini ve tedarikçi firma ürün kodunu talep ediyorum.Belki böylelikle sizin aylardır alamadığınız bilgiyi ilk ağızdan alabilirim.Aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağım. Bana anlayışım için teşekkür etmeyin bana biz o sınırı çoktan aştık!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın İdil D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön