06 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hasarlı Gelen Ürünü Kabul Etmiyorlar!

Scotch B. Toz Toplayıcı29. 08. 13 günü evde çocuğa 19:24te Ertesi gün 14:39da M. Tuvalet Wc Fırçası teslim edildi. Ürünleri açtığımızda hasarlı olduğunu gördük. Hepsiburada.com'un sitesine bilgi almak için girdik http://www. hepsiburada. com/Liste/MyPage/FAQDetail. aspx?id=16
"Sipariş tesliminden sonra farkettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve'Hasar Tespit Tutanağı'hazırlamalarını istemeniz gerekir. "yazısını okuyarak16:15 de Yurtiçi Kargo'ya gittiğimde gün sonu aldıklarını tüm ısrarlarıma, hasarlı ürün için bugün işlem yapılması gerektiğini söylememe rağmen Mecitbey kabul edilmedi.

Bugün ikinci kez gittim. Ne hasar kaydı tutuldu ne de kargoyu (gönderi kodu istediklerinden) gönderebildim. Hepsiburada.com’u aradım .Hasar tutanağı olmadan kabul etmiyoruz denildi.

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı09 Eylül 2013

    Çözüm için teşekkür ederimç

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Fatih K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Fatih 06 Eylül 2013

    Ayrıca kargoyu getiren kişi 'bu ürünleri internetten bedava mı veriyorlar' diye alaycı bir şekilde kargoyu teslim alan oğluma söylediğini öğrendim.Çok yakışıksız buluyorum.Yurtiçi kargonun bu konuda eğitim vermesini ve çalışanlarını uyarmasını istiyorum.Bile bile hasarlı ürünü teslim eden kişi de bu.Bu işin takipçisi olacağım.Lütfen yapmış olduğunuz yanlışı düzeltin.Hasar tespit tutanağını geç de olsa tutun ve mağduriyetimi giderin.Alaycı ifadeler için de özür borcunuz var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön