Alp E. Teşekkür Mesajı

Şikayet Var mesajımdan yaklaşık 1 saat sonra arayarak tarafıma belirtilen tutarda hediye çeki vererek mağduriyetimi giderdiler.
Teşekkürler

Hepsiburada.com Habersiz Yapılan Sipariş İptali.

Alp E. |

4**** no.lu siparişimi 11/04/2016 tarihinde vermeme ve en geç 4 iş günün de gönderileceğinin belirtilmesine rağmen 18/04/2016 tarihine kadar gönderilmeyince müşteri hizmetlerini aradım.
Ben arayana kadar ki süre içerisinde satışta bulunan ürünü gönderilmediğini 30 TL kredi kartı puanı kullandığımı puan kullandığımı iptal edemeyeceğimi sormadan belirttiğim halde 19/04/2016 tarihinde telefona gelen mesaj ile iptal edilip paramın iade edileceği belirtildi.
Müşteri hizmetlerini aradığımda ve iptal edilmemesini muadil bir ürün göndermelerini istediğim halde yapabilecekleri bir yardımın olmadığını belirttiler ve ürünün satışını sayemde sayfalarından kaldırdılar.
Hepsiburada.com'un mağduriyetimi gidermesini gideremiyorsa kendisine bir çeki düzen vermesini eski güvenilirliğine geri dönmesini başkalarında bu şekilde mağdur etmemesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alp E.
  19 Nisan
  23:11

  Şikayet Var mesajımdan yaklaşık 1 saat sonra arayarak tarafıma belirtilen tutarda hediye çeki vererek mağduriyetimi giderdiler.
  Teşekkürler

 • 19 Nisan
  14:42

  Sayın Alp E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FNX-662-60567 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri