23 Nisan 2013

Hepsiburada.com Habersiz İptal Edilen Sipariş!

03.04.2013 tarihinde verdiğim siparişin içerisinde 2 adet önsipariş ürünü bulunup ürünlerin 19.04.2013'te stoklara gireceği ve kargolanacağı bilgisi verildi.Ancak 20.04.2013'te ürünler siparişimden bana sorulmadan ve bilgilendirme yapılmadan iptal edildi ve bunun üzerine attığım mesajlara da hiç bir şekilde cevap verilmedi. Ben çözüm beklerken daha sonra gelen cevapta ise sadece "özür dileriz" yazıyordu!Bu derece ilgisiz ve özensiz olan HepsiBurada.com müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim!

Gürcan 13 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan24 Nisan 2013

    Çağrı merkezine açılan kayıtlarda çağrı merkezi operatörleri kayıdın alındığını ve 24 saat içinde geri dönüş olacağını söylüyorlar (2 defa kayıt güncellendi) ve son kaydın üzerinden 48 saat geçmesine rağmen hiçbir şekilde ulaşım olmadı.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Gürcan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön