02 Eylül 2013

Hepsiburada.com Habersiz Alınan Kargo Ücreti!

31/08/2013 gece 12 civarı Hepsiburada.com'dan alışveriş yaptım. Ödemeyi onaylamadan önce tutar 304 TL gözüküyordu. Ancak ödeme yaptıktan sonra çekilen tutarın 326 TL olduğunu gördüm. Aradığımda ücretsiz kargo kampanyasının sona erdiğini kargo ücreti eklendiği için o kadar çekildiğini söylediler. İyi de neden ben hiç uyarılmadım ya da çekilen tutar ilk başta neden 304 TL gözüktü?

Yasemin 61 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 03 Eylül 2013

    bugün kargo alınan ücretin kargo ücreti olmadığını söylediler.sipariş detayına girip baktım evet kargo ücreti alınmamış .ancak bana toplamda 304 tl gözüküp kartımdan 326 tl çekilmesinin sebebinin de alma işlemim sırasında( blackline-giga-plazma-tv-sehpasi-noce-lake-siyah-/) bu ürünün fiyatı artması olduğunu farkettim.sonuçta bu da hoş bir durum değil.bana uyarı gelseydi ben bu ürünü bu fiyata satın almazdım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yasemin B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön