Hepsiburada.com Haber Vermeden ve İzin Almadan Siparişi İptal Ediyor...

Abdullah T. |

Hepsiburada.com sitesinden 9261**** sipariş No. İle sipariş verdim. Birkaç gün geçti kargoya verilmedi. Sonrasında ise bana haber verilmeden ve izin alınmadan siparişimi iptal etti. Hepsiburada.com siparişimi tekrar oluşturup ürünlerimi göndermez ise tüketici mahkemesine dava edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah T.
  27 Ocak
  16:01

  Hepsiburada.com her kampanya ürününde yaptığı gibi gecen gün aldığım parfümde de ben izin vermediğim ve tedarik edilmesini sözleşme gereği istediğim halde benden izin almadan ticaret ahlakını ve tüketici kanununu çiğneyerek siparişlerimi iptal etmiş. Hepsi burada büyük bir şirket olabilirsin ama kanunların ve devletin üstünde değilsin. Siparişlerimi tedarik edip gönder ve özür dile.

 • 13 Ocak
  14:37

  Sayın Abdullah T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EBH-847-34873 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri