Hepsiburada.com Haber Vermeden Siparişi İptal Edip Beni Mağdur Ettiler.

Hüseyin Suat Z. |

Hiçbir stok sınırlaması ve uyarısı olmayan bir üründen 3 adet aldım. Ertesi gün bir mail ile siparişin iptal edildiği ve para iadesi yapıldığına mail atmışlar. Hadi stok yok diyelim. Bu malzemeyi fabrikası da üretmiyor? Bu nasıl bir ticaret anlayışıdır? Beni mağdur ettiler. Onlara güvenip başka yerden almadım. Bir de utanmadan 0.63 kuruş hediye çeki vermişler. O hediye çekini aynen iade ediyorum. Bir daha da alışveriş yapmam.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Suat Z.
  10 Eylül
  11:38

  Sizin o mesaj sisteminiz çalışmıyor. Müşterilerin gözünde sürekli değer kaybediyorsunuz. Batanlar kervanına katılmanız dileğiyle bedava ürün satsanız yine de sizden almam artık.

 • 10 Eylül
  10:53

  Sayın Suat Z.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TSG-331-95874 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri