Hepsiburada.com Güzel Reklam Yapıyorlar Ama Hizmet Yok...

Erdal Ö. |

Siteden derin dondurucu sipariş ettim şu saate kadar sipariş verirseniz şu saatte kargoda yazıyordu fakat hiçbir şekilde işleme alınmadı. İlk görüştüğüm akşam 18.00'dan sonra ikincisi 7 gün kızınca çağrı merkezi yetkilisi ise akşam 12.00 dedi bu saaatlerde geçti hala merak etmekteyim kredi kartımdan peşin olarak çekilen tutar ne içindi? Herhangi bir cihazımdan üye girişi yapmadan bir ürüne baksam nasıl bir takipse 50 tane mail geliyor baktığın ürün şu fiyata şu durumda diye ödemeyi yaptım günlerdir bir bilgi alamadım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal Ö.
  23 Eylül
  15:58

  Sayın yetkili an itibarı ile 143500 şikayet yayımlanmış ve hepsinde aynı cevap müşteri o kadar kıymetliki sizin için 48 saatten fazla oldu hala itina ila paketleme yapılmakta çok teşekkür ederim daha dur yolun başındayız hele şu paketleme bir bitsin bunun nakliye kısmı var kağnıyla bir haftada yolculuk sürer.
  Çağrı merkezi o kadar yoğunki muhakkak sorun çok bayağı bi bekleme süresi var sizden ricam müşteri gibi bi arayın yaklaşık olarak yarım saat dinlettiğiniz anonslar ile burada müşteriye yazdıklarınız ve uyguladıklarınız uyuşuyormu siz kendinizi taktir ediyorsanız ne mutlu size bende sizden özür diliyorum

 • 23 Eylül
  15:30

  Sayın Erdal Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZJS-416-47932 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Erdal Ö.
  23 Eylül
  09:59

  Az önce komtrol ettim hala aynı satıcı 2 saate kadar verilen sipariş bugün kargoda yazıyordu