Hepsiburada.com Güya Süper Hızlı Gönderi!

Yunus Emre E. |

Süper hızlı gönderi ürünlerin birinden acilde ihtiyacım olduğu için 06.11.2015 14:00 civarı 5 adet sipariş verdim. Ürün sayfasında ayrıca 2 saat içinde kargoda yazıyordu! Akşam 19:00 civarı hala kargoya verilmediğini fark edince müşteri hizmetlerini aradım. Arkadaş 22:00'a kadar kargolamaların devam ettiğini ve ürünlerin kargoya verileceğini iletti. Ayrıca aciliyetini ilettiğini, şikayetimi oluşturduğunu söyledi. Bugün saat 11:00 gibi tekrar kontrol ettim ve ürünler hala kargoya verilmemiş! Tekrar aradım arkadaşlar kekelemeye başladı. Ezberletilen şeyleri söylemeye başladılar. Kelimesi kelimesine birbirlerinin aynılar! Dünde kayıt oluşturuldu dedim, oluşturulmamış dedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre E.
  12 Kasım
  13:23

  Bir sipariş daha verdim bugün kargoda yazan 3 ürün. Yine gecikmeli yine gecikmeli. Bugün kargoda işini siz beceremiyorsunuz. Hala kargolama tamamlanmadı.

 • 07 Kasım
  15:03

  Sayın Yunus Emre E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WHR-840-89939 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Yunus Emre E.
  07 Kasım
  12:52

  Dediğin sürede gönderemiyorsan yazma kardeşim yazma! Birde temsilci arkadaş karşısındakini salak yerine koyabileceğini düşünerek şu an kontrol ettiğimde aldığınız ürün süper hızlı değil 16 Kasım'da kargoda yazıyor diyor. Arkadaşım banane şu an ne yazdığından ben ürünü alırken ne yazdığı önemli olan! Son görüştüğüm kişi benden hiçbir bilgi almadan kaydınızı oluşturdum diyor bariz belli kardeşim yalan söylediğin! Zorla bilgilerimi verdikten sonra oluşturduğu şikayette ne kadar masum. "Siparişim ne zaman kargoya verilir? " Güya ben bunu demişim. Arkadaşa önce soruma cevap ver diyorum, ne sormuştunuz diyor. Beni dinlemekten bile aciz. Hepsiburada eskiden müşterilerine önem verirdi, hepsi bitmiş.