Hepsiburada.com Güvenlik Açığı Mağduriyeti!

Hamdi A. |

08.07.2015 tarihinde üyelik parolam değiştirilerek 1 adet LG LCD televizyon ve 1 adet de Asus dizüstü bilgisayar Adres burkay erenler konak mahallesi yıldırım caddesi 16900 Merkez Yıldırım Bursa - Telefon 05321478*** detayı ile sipariş edilmiş. İlgili firmanın dünyadan haberi yok. Firmadan acilen üyeliğimin kapatmasını ve siparişi iptal etmesini istedim. İşlemleri yapacaklarını ve bu durumun beni etkilemeyeceğini belirttiler. Telefonla çağrı merkezi ile görüştüğüm için kayıtta mevcuttur.
Güvenmediğim için buradan da yazıyorum.İlgili firmadan detaylı bir açıklama bekliyorum !

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdi A.
  10 Kasım
  15:59

  Dediğim gibi bunlar otomatik mesajlar. Açıklama vs.. yok. Kullanıcıların dikkatli davranmalarını öneririm. Aksi takdirde muhatap bulamazsınız. Sadece geçiştirme mesajları. İlgili firma madem cevap yazıyor, buradan yayınlasınlar da görelim...

 • Hamdi A.
  10 Temmuz
  14:08

  Hepsiburada firması kendi taraflarında herhangi bir işlem yapmıyor. Tüm kullanıcıların bu durumu iyice düşünerek alışveriş yapmalarını öneririm.

 • 10 Temmuz
  12:40

  Sayın Hamdi A.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında mail hesabınız üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Hamdi A.
  10 Temmuz
  12:19

  Sayın ilgili,

  sadece mail adresime üzgün olduğunuzu belirtmeniz yetmez. Ayrıca ayrıntılı bilgi istiyorum. Hesabımı koruyamadığınızı düşünüyorum. Cep telefonu uygulamasından yapılmış işlemler var. Bu konuda bile bilgi sahibi değil misiniz?
  Şikayet süreçlerini araştırdığımda geçen hafta sitenizde aynı durumla ilgili başka bir şikayete daha rastladım. Şikayet No..: 3348562

  Konu hakkında üzgünlüğünüzü belirtmek yerine tarafıma ayrıntılı bilgi verilmediği takdirde, şikayetimi kaldırmayacağım gibi savcılığa da suç duyurusunda bulunacağımı belirtmek isterim.

  Bilgilerinize

 • 10 Temmuz
  11:17

  Sayın Hamdi A.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında mail hesabınız üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri