14 Eylül 2015

Hepsiburada.com Güvenliğiniz İçin Sipariş Bilgileriniz Kontrol Ediliyor...

11.09.2015'te vermiş olduğum ve ödemesini bir kısmını puan kullanarak kredi kartından yaptığım siparişim hala güvenliğiniz için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor olarak bekletiliyor. Daha önce de 5 gün bekleyen siparişimi iptal etmek zorunda kalmıştım. İnternette benimle aynı durumu yaşayan başkaları da var mı diye arattığımda 15 gün bekleyen insanların olduğunu gördüm.

24 saatte kargoda olması gereken ürünler 15 gün bekletiliyor. Bu şekilde defalarca tam olarak işlemeyen departmanınız varken 24 saatte kargoda bildirisinin ilanda belirtilmesinin de etik olmadığını düşünüyorum.

Ömer 61 Okunma

Cevaplar

  • Ömer13 Ekim 2015

    24 saatte kargoda olması gereken ürünler 15 gün bekletiliyor. Bu şekilde defalarca tam olarak işlemeyen departmanınız varken 24 saatte kargoda bildirisinin ilanda belirtilmesinin de etik olmadığını düşünüyorum. Ödeme onayları neden bu kadar gecikiyor. Kaç senedir alışveriş yapıyorum ama 3 aydır ne aldıysam böyle oluyor ve şikayet var sitesine şikayet etmeden sorun çözülmüyor. Müşteri hizmetlerine yazdığınızda klasik aynı mesajı size kopya layı veriyorlar çözüm adına hiçbir şey yapılmıyor. Zaten o şekilde ödeme yapmama rağmen 3d ödeme sistemi kullansaydınız hızlı olurdu yazmışlar yahu insan nasıl ödeme yaptığımı kontrol edip yardımcı olmaya çalışmaz mı?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Ömer D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EVC-150-45323 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön