Hepsiburada.com Güvenirliliğini Yitirdi!

Ali K. |

10 Eylülde vermiş olduğum, tahmini kargoya veriş zamanı 13 Eylül olarak bildirilen siparişim henüz kargoya verilmemiştir. Bu durumu öğrenmek için firmaya attığım mesaja geri dönüş yapılmamıştır. Bunun da üzerine telefonla sıkıntım bildirilmiş ve 24 saat içinde geri dönüş yapılacağı belirtilmesine rağmen henüz bana ulaşan bir geri dönüş mesajı veya ürün bulunmamaktadır.

Bu sipariş öncesinde sitedeki eksik bilgi bildirimime de hiç bir tepki göstermemişlerdi. Görüyorum ki firma büyüdükçe ciddiyet azalıyor. Nasılsa bir sürü müşteri bulurum düşüncesiyle bu şekilde sorumsuz bir davranış güvenilir firmalara yakışmaz. Bu da demek oluyor ki Hepsiburada.com eski güvenilirliğini yitirmiş.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  21 Eylül
  20:02

  Ben buraya şikayet yazmadan önce zamanında birşeyler yapılmalıydı. Nitekim sorun hala çözülmedi ürün kargoda bile değil. Adam akıllı bilgiler yer alsa web sitesinde bu sorunlar yaşanmaz. Madem mal yok elinde o zaman o malı satmayacaksın veya şu kadar gün sonra gelecek diye bilgilendirme yapacaksın. Düzgün iş böyle yapılır.

 • Ali K.
  21 Eylül
  19:59

  Ben buraya mesaj yazmadan önce yapmanız gerekenleri yapmalıydınız.

 • 20 Eylül
  19:49

  Sayın Ali K,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx