Hepsiburada.com Gününde Kargoyla Teslimat Söz Konusu Değil.

Mfatih B. |

4.10.2016 tarihinde sipariş verdiğim taşınabilir ultrabook siparişimi sayfalarında belirtilen sürede kargoyla vermediklerini belirtmek isterim. Aynı gün kargoda diye bildirmelerine rağmen 05.10.2016'da halen kargoyla verilmediğini söylediler neden diyor sorduğumda bilgi sahibi olmadıklarını söylediler. Onlar bilgi sahibi değilse ben ne yapacağım? Cumartesi Trabzon'a gönderdiğim kargo 2 günde alıcıya teslim oluyor da İstanbul'dan Bursa'ya bir gün de teslim olmuyorsa aynı gün kargoya verilmiyorsa bu nasıl bir satış sözleşmesi? Yazmayın kardeşim o zaman ben güvendim Hepsiburada.com'dan alışveriş yaptım ama bu ilk ve son olsun. İnsanlar da görsünler aynı gün kargo denilen olayın ciddiye alınmadığını.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  12:01

  Sayın M. Fatih B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LIW-862-37414 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri