Hepsiburada.com Günlerdir Siparişim Tedarik Edilemedi.

Murat Ş. |

Hepsiburada.com'dan, 19 Mayıs'da piyasaya çıkacak bir oyunu 15 Mayıs'da ön sipariş verdim. Ürün sayfasında 2 günlük bir kargo süresinden bahsediyordu. 22 Mayıs olmasına rağmen, ürün hala tedarik aşamasındaydı. o günden bugüne kadar her iş günü müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen, elle tutulur bir sonuç alamadım. İlk görüşmemde o gün kargolanacağı söylendi.

Sonraki görüşmemde tedarik aşamasında olduğu söylendi. Bu oyunu yasal yollardan satan birçok mağaza ve site oyunu tedarik edebilmişken, neden Hepsiburada.com bunu yapamıyor? Şu ana kadar neden geri dönüş olmadı? Sorun çözülene kadar beklenmemeli. Çözüm süreci hangi aşamada, bilgilendirilmek istiyorum. Hepsiburada.com'daki son alışverişim olacak bu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ş.
  01 Haziran
  10:50

  İlgili ürünle ilgili tedarikçi firmadan aldığım bilgiye göre, Hepsiburada\'nın ilk talebi zamanında yerine getirilmiş. İkinci bir talep de söz konusu değilmiş. Yani bana söylenen tedarikçi firma ile ilgili bir sorun söz konusu değil. Bu durumda, bana yanlış bilgi verilmiş oluyor. Acaba hediye çeki kullandığım ve oyunu güzel bir indirim ile almış olmamın bunda bir etkisi oldu mu, merak ediyorum. Süreci tüm detaylarıyla burada paylaşacağım.

 • Murat Ş.
  01 Haziran
  10:47

  İlgili şikayetin bu tür bir sitede de yayınlanması, çözümün hızlandırılmasının yanında, sorunla ilgili diğer müşterilerin de haberdar edilmesi ve dolayısıyla benzer sorunların başkaları tarafından da yaşanmasının engellenmesidir. Konuyla ilgili detaylar, bu sitede de paylaşılmaya devam edilecektir.

  Bilgilerinize.

 • 26 Mayıs
  13:20

  Sayın Murat Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XCD-411-97405 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri