26 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Günlerdir Siparişim Tedarik Edilemedi.

Hepsiburada.com'dan, 19 Mayıs'da piyasaya çıkacak bir oyunu 15 Mayıs'da ön sipariş verdim. Ürün sayfasında 2 günlük bir kargo süresinden bahsediyordu. 22 Mayıs olmasına rağmen, ürün hala tedarik aşamasındaydı. o günden bugüne kadar her iş günü müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen, elle tutulur bir sonuç alamadım. İlk görüşmemde o gün kargolanacağı söylendi.

Sonraki görüşmemde tedarik aşamasında olduğu söylendi. Bu oyunu yasal yollardan satan birçok mağaza ve site oyunu tedarik edebilmişken, neden Hepsiburada.com bunu yapamıyor? Şu ana kadar neden geri dönüş olmadı? Sorun çözülene kadar beklenmemeli. Çözüm süreci hangi aşamada, bilgilendirilmek istiyorum. Hepsiburada.com'daki son alışverişim olacak bu.

Murat 133 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Haziran 2015

    İlgili ürünle ilgili tedarikçi firmadan aldığım bilgiye göre, Hepsiburada'nın ilk talebi zamanında yerine getirilmiş. İkinci bir talep de söz konusu değilmiş. Yani bana söylenen tedarikçi firma ile ilgili bir sorun söz konusu değil. Bu durumda, bana yanlış bilgi verilmiş oluyor. Acaba hediye çeki kullandığım ve oyunu güzel bir indirim ile almış olmamın bunda bir etkisi oldu mu, merak ediyorum. Süreci tüm detaylarıyla burada paylaşacağım.

  • Murat01 Haziran 2015

    İlgili şikayetin bu tür bir sitede de yayınlanması, çözümün hızlandırılmasının yanında, sorunla ilgili diğer müşterilerin de haberdar edilmesi ve dolayısıyla benzer sorunların başkaları tarafından da yaşanmasının engellenmesidir. Konuyla ilgili detaylar, bu sitede de paylaşılmaya devam edilecektir. Bilgilerinize.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Sayın Murat Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XCD-411-97405 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön