Hepsiburada.com Günlerdir Bekletilen Ürünler!

Mertcan K. |

Hepsiburada.com'a tekrardan şans vermek için 2 tane ürün sipariş ettim. 7'sinde verdiğim sipariş için 11'ine kadar bekletildikten sonra tedarik edemiyoruz dediler ve sonra 10 liralık hediye çeki tanımlandı hesabıma. Hani o kadar bekledin 10 liraya kendine bir şeyler al diye. Diğer ürünüm olan spigen telefon kabı ise kenarda bekliyor. Ürün normalde 11.08.2015'te kargoya verildiği söylendi bana. Fakat resimde de göreceğiniz gibi kargoya veriliş 12.08.2015 saat 19.33 deniyor. Şu an bunu yazarken tarih 12.08.2015 ve saat 12.57.Yani gelecekten siparişimi kargoya verip geri günümüz tarihine dönmüşler. Ayrıca 2 gündür yapabildikleri tek şey taşıma belgesini hazırlama. Nasıl bu kadar beceriksizsiniz

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:28

  Sayın Mertcan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CWY-962-36036 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri