Hepsiburada.com Gün İçi Teslimat Gecikmesi.

Hasan C. |

Dün saat 10.50'de ekstra ücret ödeyerek gün içi teslimat olacak şekilde ürün sipariş ettim. Fakat bugün saat 13:00 itibariyle ürün hala elime ulaşmadı. Dün gece konuyla ilgili çağrı merkezini aradığımda, sistemlerinin güncellenmesi sebebiyle internetten not göndermemi istediler.
İstedikleri gibi not gönderdim, notta açıkça seyahate çıkacağımı dolayısıyla ürünün 23:00'dan sonrada teslim edebileceklerini belirttim.

Gelgelelim ürün bu notumdan sonra ertesi gün 10:58'de dağıtıma çıktı. Bugün bununla ilgili çağrı merkezini aradığımda Z. bey konunun aciliyetini ilettiğini belirtti, fakat bu noktada artık konunun aciliyetini değil, ürünün bana en kısa zamanda ulaşması için yapılması gerekenleri yapmalıydı. Yaklaşımı bana hiç güven vermedi. Bundan sonra Hepsiburada.com'u kullanmamak gerektiğini anladım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  16:19

  Sayın Hasan Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QFW-999-85447 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri