Hepsiburada.com Gönderilmeyen Ürün ve Cevaplanamayan Kargo Sorusu.

Osman Okan U. |

Malum siteden 38120*** no'lu sipariş ile bir buzdolabı satın aldım. 15.05.2016 tarihinde bugün tarih 20.05.2016, ürün halen gönderilmedi. Üstelik 147 TL kargo parası talep edilmesine rağmen ürünü apartmanın giriş katında bırakacakları söyleniyor. Bunlar için malum siteye mesajlar gönderiyorum ancak geri dönüşler net değil ve bir cevap içermiyor. Yani ne şu gün gönderinizi yapacağız diyen var, ne de kargo şöyle olacak diyen. Bu süreçten hali ile sıkıldım artık. Hepsiburada.com sürekli kalite düşürüyor maalesef.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Okan U.
  27 Mayıs
  17:39

  İyi günler Hepsiburada sitesinden iki ayrı sipariş ile;
  Puf koltuk
  Vestel buzdolabı
  Gardolap
  Baza/başlık

  ürünlerini satın aldım, hepsinde hata ve kusur çıktı, bu nasıl bir iştir böyle. Sıkıntılar ise şöyle.
  Puf koltuk ayağı eksik
  Vestel buzdolabının marka yazısı eksik
  Gardolap ayakları dolap ile farklı renkte
  Baza deri idi deri kısmı lekeli.

  Birde Hepsiburada.com müşteri hizmetleri gerçekten sıkıntılı mesaj atıyoruz günlerce cevap vermiyorlar. Sorun çözme odaklı davranmıyorlar.

 • Osman Okan U.
  25 Mayıs
  09:01

  Sorunumu çözdüğünüz için teşekkürler.

 • Osman Okan U.
  25 Mayıs
  09:01

  Sorunum çözüldü, kargo dolabı eve kadar getirdi ve katıma kadar teslim etti. Sornumu çözdüğü için hepsiburadaya teşekkür ederim.

 • Osman Okan U.
  23 Mayıs
  13:03

  Sorunum çözüldü, kargom gönderildi, lakin Hepsiburada.com git gide kalite düşürüyor, burada yazana kadar sorularıma cevap bile alamıyordum, tüketicilere bunu bildirmeyi borç bilirim. Bu arada Şikayet Var sitesi, gerçekten iyi ki varsınız.

 • 20 Mayıs
  15:54

  Sayın Osman Okan U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PNK-275-57152 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri