28 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Gönderilmeyen Sipariş!

20.05.2015 tarihinde oluşturduğum siparişimde 3 gün tedarik süresi bulunan ürün halen gönderilmedi. Tedarik süresini geçmiş olmasına rağmen firma aynı ürünü 4gün tedarik süresi olarak değiştirerek satışına devam ediyor.

Yani firma yanıltıcı satış yapıyor. Siparişin durumunu sorduğum ise oyalansın diye şeker verilen çocuk gibi 10 TL çek vererek bu durumu örteceğini sanıyor. Türkiye'nin en büyün online alışveriş sitesi diye reklam yapan bir firmanın ticaret anlayışı ve etiği 10 TL ederinde.

Mesut 91 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Sayın Mesut Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZFY-462-51427 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön