14 Ocak 2016

Hepsiburada.com Gönderileri Çok Özensiz!

İlk önce şunu belirteyim aldığım ürünün altına toplam 3 yorum yaptım ama Hepsiburada.com hiç birini yayımlamadı bende buraya yazma gereği duydum. Yaklaşık 2 hafta önce aldığım 2 adet Michelin Alpin 5 kışlık lastikleri gönderisi berbattı. Şöyle ki; gönderi söylenen süreden geç geldi ve ayrıca o kadar özensiz bir şekilde ki inanamadım.

Ne bir koruyucu poşet ne bir paket. Sadece küçük bir bant vardı o da faturasını yapıştırmak için. O kadar para veriyoruz alıyoruz lakin lastik kirlenmiş geliyor. Bunun yanında üretim 2015 19. hafta. Neredeyse 2014 göndereceklermiş. Düşünün ben bunu ocakta alıyorum. Hepsiburada.com'u bu özensiz gönderisi nedeniyle eleştiriyorum.

Murat 75 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Ocak 2016

    Sayın Murat A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VMB-777-16171 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön