12 Haziran 2013

Hepsiburada.com Gönderi Kodunu Göndermedi!

17 Kasım 2011'de Hepsiburada.com'dan 82533290 sipariş numarası ile aldığım telefon bir süre sonra arıza verdi ve geri gönderdim. Teknik servis yapamamış olacak ki telefonun bedelini site içerisinde kullanılabilecek bir çek olarak iade ettiler. O çek ile yeni bir telefon aldım, o da 4-5 ay sonra arıza verdi. Tekrar geri gönderdim.

Teknik servis parça değiştirip geri gönderdi, ancak aradan 4-5 ay geçince aynı arızayı yine aldım. Şimdi telefonu geri göndermek için yine başvuru yaptım ancak sitenin bana göndermesi gereken "gönderi kodu"nu henüz alamadım (beş gün geçti). Bu da yetmiyormuş gibi attığım mesajlara bir robot cevap veriyormuşçasına "başvuru formu" doldurmam şeklinde cevap atılıyor.

Ömür 59 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Ömür K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön