Hepsiburada.com Gitar Aldım Aksesuarları Göndermedi!

Hasan Ç. |

Hepsiburada.com un kurumsal kimliğine güvenerek gitar siparişi verdim. Kampanyada belirtilen aksesuarları koymadan ürünü göndermişler. Çocuğumun dersleri başladığı ve ayarları yapıldığı için gitarı iade edemiyorum. İşim acele olduğu için hızlı sipariş vermek zorunda kalmıştım. Mağduriyetimi defalarca anlatmama rağmen, her seferinde size dönüş olacak deniliyor arkasından ürünü iade edin mesajı geliyor.
Koskoca Hepsiburada.com, kendisine güvenip sipariş veren müşterisinin mağduriyetini gidermek için tedarikçisinden ilgili aksesuarları temin etmiyor veya edemiyor. Tedarikçide problem varsa bile kendisi ürün temin edemiyor. Ve halen aynı tedarikçi ile çalışıyor.Ürünü görmeden almamak lazımmış.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ç.
  22 Ekim
  11:01

  hepsiburada herkese aynı yanıtı veriyor, ama kimsenin sorununu çözmüyor

 • 22 Ekim
  10:58

  Sayın Hasan Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KSH-884-32652 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri