10 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Geri Gönderim Formu Sorunu!

25 gün önce aldığım ürün bozuldu ve geri gönderme formunu doldurmam gerekiyor. Fakat dün sabahtan beri bir çok farklı bilgisayar, tarayıcı ve platformdan yaptığım denemelerden bir sonuç alamıyorum; o form bir türlü kaydedilmiyor. Son aşamaya gelip 'Kaydet ve Bitir' dediğimde aynı ekrana geri dönüyor. Durumu defalarca bildirmeme rağmen herhangi bir dönüş de yapılmıyor.

Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği 30 günlük süreçte benim bu arızayı bildirmem gerekiyor. Form çalışmadığı için e-posta ve Çağrı Merkezi yoluyla da bu talebimi iletiyorum ama bunları da kabul etmiyorlar. Yani yasal hakkım engelleniyor. Amaç arızayı onlara bildirmekse, her şekilde bu talebimin alınması gerekir.

Levent 122 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Levent Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön