Hepsiburada.com Gerekçe Gösterilmeden İptal Edilen Sipariş.

İlkan E. |

21 Eylül 2014 Pazar günü 20772291 sipariş numarası ile sipariş verdim. 29 Eylül Pazartesi günü hiç bir gerekçe gösterilmeden siparişim firma tarafından iptal edilmiştir. Geçen 8 gün param firmada kalmış ve kullanılmıştır. Firma satış sözleşmesinde ye alan şartlara uymayarak müşterisine siparişin iptalini bile haber vermemiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkan E.
  02 Ekim
  19:40

  siparişinizde satın almış olduğunuz Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran adlı ürünün sitedeki fiyatlandırmasında sorun yaşanmış olup, ilgili ürünün tarafınıza 14,71 TL üzerinden satışı gerçekleşmiştir. Ürünün gerçek fiyatı 14,71 TL değildir. Söz konusu ürün aynı zamanda tedarikçi stoklarımızda bulunamadığı için şuanda tedarik edilememektedir. Belirtilen sebepler altında bu ürünün tarafınıza gönderimi ne yazık ki yapılamayacak olup, ürün iptali gerçekleştirilmiştir.

  Siparişinize ait geri ödeme işlemi için banka hesap bilgilerinizi (banka adı, hesap adı ve IBAN numarası) tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Hesap bilgileriniz tarafımıza ulaştıktan sonra geri ödemeniz en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.

  Yaşanan olumsuz deneyim için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.


  Cevabı verdiler. Ancak benim sıkıntım hiç bir açıklama yapmadan müşteriye bilgi verilmeden sipariş iptali yapabiliyor bu firma.

 • 30 Eylül
  13:33

  Sayın İlkan E,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CVE-911-80217 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri