Hepsiburada.com Gelmeyen ve Sormasam Bilgisi Verilmeyen Ürün...

Alptekin C. |

Tüm metin aşağıdaki gibidir sormasanız ne zaman geleceğinden mesajda hatta telefonda bile öğrenemediğim biz size döneceğiz diye beklettikleri hediye çeki ile sus payı veren profesyonel sandığım acemi web sitesi.Diğer firmalar zamanında yoluyor.

Soru: 27.07 günü kargoya verilmesi gereken ürünü hala bekliyoruz bugün 06.08 oldu. Nedir bu gecikmenin sebebi ne zaman gönderilecek öğrenebilir miyiz?

Tahmini kargoya veriliş tarihi: Siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi (27.07.2016) geçmiştir, özür dileriz. 05.08.2016 14:00:25

Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle 52082*** nolu siparişinizde yer alan Çoklu Resim Çerçevesi Eskitme Sarı-Siyah ürünün kargolama sürecinde yaşanan gecikme için sizden özür dileriz. Sizi beklettiğimiz için üyelik sayfanıza 7 gün kullanım süreli 1 adet 10 TL'lik hediye çeki tanımlaması yapılmıştır. Çek kodunuz ****

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alptekin C.
  06 Ağustos
  13:36

  Ezber cevabiniz için teşekkür ederim

 • 06 Ağustos
  13:22

  Sayın Alptekin C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KDG-424-88856 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri