07 Şubat 2014

Hepsiburada.com Gelmeyen Ürün

Yaklaşık 2 ay önce sipariş ettiğim bir grup ürün içinden birinin teslim edilmemesi yüzünden şikayete başvuruyorum. Numarasını verdiğim sipariş içinden, Delta 140 Cm Barfiks - Kapı&Koridor Barı Egzersiz Spor Aleti, adlı ürün teslim edilmedi. Teslim edilmesi gereken 4 üründen 3 ü geldi ve ben olmadığım için,ürünleri ev arkadaşım teslim aldı. Siparişten ve kontrol gibi bir sorumluluktan bihaber olduğu için ürünleri teslim almış bulundu.

Yani faturada ismi yazılı olup da gelmeyen ürün bana satılmış oldu. Kargocu da kutular açılmadan hemen ayrılmış. Zaten ürünün gelip gelmediğini ancak kutular açılarak kontrol edilebilir ama öyle bir şansta tanınmamış. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ali 83 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Ali G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NCL-679-78533 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön