Hepsiburada.com Gelmeyen Ürün..

Gökhan A. |

28.4.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden en geç kargolanma zamanı 4 Mayıs olmak üzere 1.199 TL'ye LG G4 siparişi verdim. Ürün bir türlü kargoya verilmedi. Sonrasında müşteri hizmetlerine mesaj attım ürünün gelmemesiyle ilgili. Yine cevap verilmedi. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım bana talebimin iletildiği söylediler. Ürünün de tedarik sorun yaşadıklarını en geç 10 Mayıs'a kadar kargolayacaklarını söylediler. Fakat ürün hala kargolanmadı. Kargolamayı bırakın firmadan tedarik edilmeye çalışılıyor diyor. İşin sinir bozucu kısmı bana göndermedikleri telefonu internet sitelerinde satıyorlar. Hatta aynı gün kargolanacağını iddia ediyorlar. Ama benim 13 gün önce sipariş verdiğim ürünü hala kargolanmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  10 Mayıs
  20:47

  Değişen bir şey yok. Sadece mevcut kaydınız var diyor. 10 Mayıs'da geçti hala kargolanmadı ürün. Ürün hala sitenizde satışta aynı gün kargo ile satıyorsunuz. Telefonu göndermek o kadar mı zor. Gönderilmeme sebebini söyleyeyim. Ben sipariş verdikten sonra telefonun fiyatı değişti. Ben 1199 a sipariş verdim. Şimdi ise 1299 a satıyorlar. Aradaki fark sebebiyle ürünümü yollamıyorlar. Başkasına 1299 dan satmak varken niye benim 1199 TL'ye aldığım ürünü yollasınlar değil mi; ? Hepsiburada'dan alışeriş yaparken bunları göz önünde bulundurun.

 • 10 Mayıs
  12:18

  Sayın Gökhan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XCO-196-59914 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri