02 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Gelmeyen Siparişin Sorumluluğunu Bana Yükledi.

Hepsiburada.com sitesinden 20.07.2016'da satın aldığım ve satıcısı da Hepsiburada.com olan, elektrot paketi Yurtiçi Kargo Gelibolu şubesi tarafından adresime getirilmedi. Telefonda kargo paketinin içi boş olduğunu söylediler. Ben 20 km uzaklıktaki kargo şubesine gittim ve kutuyu bana gösterdiler, kutu açılmamış ama bir delik var, hatalı paketleme sonucu, savrulan kutudan içindeki elektrot kutusu delerek fırlamış. Kargo yetkilisi tutanak tutacaklarını ve Hepsiburada.com'a bildireceklerini söyledi. Bende kurumsal iki firmanın bu sorunu kendi aralarında çözeceklerini tahmin ederek ve kargo kutusuna elimi bile sürmeden geri döndüm. Toplam 26 TL'lik sipariş için 40 km yol yaptım. Baktım ki hiçbir gelişme yok Hepsiburada.com sitesinden siparişimin gelmediğini ve paramın iadesini istedim. Talebiniz uygun bulunmadı cevabı geldi. Benden kargo tutanağını istiyorlarmış. Hepsiburada.com sıfır çözüm.

Zeynep 55 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2016

    Hepsiburada firması beni biraz uğraştırmasına rağmen, sonuç olarak; kurumsal bir anlayışla talebime olumlu bir karşılık vererek, sorunu çözdü. Teşekkürler... .

  • Zeynep 02 Ağustos 2016

    Hesabımda ki mesajlarım kısmında yayınladığınız cevaplar, yalnızca ''talebiniz reddedildi''şeklinde, genel bir cevap ve benim sorunuma özel bir içerik yok. Benim talebim sizden istediğim ve bedelini ödediğim, ancak ortada olmayan siparişimin tarafıma ulaştırılması yada paramın iade edilmesidir. Yurtiçi Kargo firmasını ben seçmedim, dolayısıyla benim konuya dahil olmadığımı, bu sorunu Hepsiburada olarak sizin çözmeniz gerektiğini ifade etmek istiyorum. Lütfen gerekli temasları kurarak partneriniz olan kargo firmasının sorumluluğun da yok olan bu siparişin, elime geçmesini sağlamanız sizin kurumsal misyonunuzdur.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Sayın Zeynep Sevgi D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZXS-141-92340 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön