Hepsiburada.com Gelmeyen Kargo Problemi!

Hasan D. |

Çoğu internet alışverişimi bu siteden yapmaktayım. Normalde Hepsiburada.com'dan sipariş veririm ve ertesi gün kargoda olur. Bu rutine bağlamış bir şeye dönüşmüştü. Oysa şimdi ayın 27'sinde verdiğim siparişin dün itibariyle kargo işlemlerine başlanmış ve neredeyse bir gündür de aynı durumda.

İşlemine başlanılan ama maalesef gönderilemeyen bir kargom var yani. Bu olabilecek bir durum belki. Malum bayramdan çıktık. Beni çıldırtan şu aynı ürün daha az önce şimdi sipariş verirseniz 7 dk da kargoda. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Ya kargo süreleri yanlış veriliyor ya da bayram siparişleri sıraya alınıp yeni siparişlere öncelik veriliyor. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan D.
  03 Ekim
  08:48

  Bir hafta geçmesine rağmen hala sorunum çözülmedi ve ürüne ne olduğu nerede olduğu depoda mı kargo şirketinde mi kargo sırasında mı olduğu belli değil. İptalin gerçekleştirmek istiyorum o da mümkün değil. Ürünün elime ulaşması gerekiyor. Tam bir hafta geçti ve ürün hala elimde değil. Bir elektrik süpürgesini bu kadar soruna neden olması ve koskoca şirketin bu sorunu çözmekte bu denli eylemsiz kalması çok sıkıntı verici. Sanırım yüzün üzerinde sipariş verdiğim şirketin müşterisini bu denli mağdur etmesi ve önemsemesi insani olarak çok vahim ki bunun şirket tarafından umursanmadığı aşikar. Kısacası hala sorunum çözülmedi.

 • 01 Ekim
  12:47

  Sayın Hasan D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CKT-993-60150 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri