Hepsiburada.com Gelen Ürünlerin hepsi Kusurlu Çıktı!

Cemal A. |

08.07.2016 almış olduğum 4 adet Yd-Aydınlatma Utterfly tekli avize beyaz Yd-St008-renkli ürünlerin kusurlu ürün çıkması üzerine ilgili firmaya bilgilendirme yaptım. Amacım ilgilenilsin ve mağduriyet giderilsin, fakat ilgilenmek yerine ne yazık ki bugün ret edildi mesajı geldi. Benim anlamadığım 4 adet üründen 4 ününde kusurlu olması!

Bu yüzden dolayıdır ki kullanılamayacak durumda ve iade edilmesi gerekli olduğunu bildirdiğim halde kabul etmediler. İsterdim ki telefonla aranıp aldığınız ürün le ilgili nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ona göre yardım ederlerdi ve sorunu kısa zaman da halledilirdi. 2 hafta bekledim ve sonuç ret edildi şimdi ben bu işe yaramaz kusurlu ürünleri ne yapayım? Satıcı firmanın hatasını neden alıcı ya yüklüyorlar?

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemal A.
  27 Temmuz
  14:39

  Siz beni hala dinlemiyor ya da umursamıyorsunuz ben diyorum ki ürün eksiksiz geldi fakat kusurlu ürün ben bu ürünü nasıl kullanabilirim 4'ü kusurlu resmi nide çekdim gıcıklığına yapıyorsunuz anlamadım kaç haftadır sizinle uğraşıyorum beni yeterinde mağdur ettiniz yazıklar olsun

 • 27 Temmuz
  14:24

  Sayın Cemal A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PCW-150-69342 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri