05 Eylül 2015

Hepsiburada.com Gelemeyen Ürün ve Verilemeyen Yanıt!

31.08.2015 tarihinde verdiğim 45506041 no.lu siparişte bulunan 2 adet futbol çorabından 1 tanesi hemen elime ulaşmasına rağmen diğerinde hala bekliyor ibaresi var. Sitedeki mesaj bölümüne 3 kez soru sormama 1 kezde çağrı merkezini aramama rağmen bir türlü cevap alamıyorum.

İlgili ürün yayından kaldırılmış durumda fakat ücret iadesi ya da bilgilendirme konusunda bir yol alamadık. Daha önce de keyifle alışveriş yaptığım bu firmaya gerçekten yakıştıramadım.

Cenk 28 Okunma

Cevaplar

  • Cenk09 Eylül 2015

    96177968 no.lu siparişimde bulunan ürünüm nerede? Firma olarak inadına yapıyorsunuz sanırım. Daha 3 gün önce 45506041 No.lu sipariş ile ilgili sorunum bu site tarafından iletilince. Ben başka bir şey demiyorum. Madem üründe sıkıntı var neden aynı gün kargo 24 saatte teslim gibi ibareler yazıyorsunuz. Şu an ilgili ürününü satın almak için arattığımda ekteki görüntü çıkıyor. Bu gece yarısına kadar sipariş verildiğinde yarın kargoda. Şaka gibi. Bir önceki sorunlu siparişten dolayı özür amaçlı olarak verdiğiniz hediye çekini kullanarak aldığım ürün bile kargoya verilemedi. Pes diyorum tek kelimeyle pes! !

  • Cenk07 Eylül 2015

    Ürün iptal edilerek ücretin iadesiyle ilgili mail geldi. Teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Eylül 2015

    Sayın Cenk G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BII-111-54930 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön