Hepsiburada.com Gecikme!

Taner S. |

27.04.2015 tarihinde aldığım buzdolabı ve çamaşır makinesi hala tarafıma ulaşmadı. Sürekli aramama rağmen tarafınıza en kısa sürede dönüş olacaktır diye mail geliyor fakat hiçbir şekilde ne mail olarak ne de telefon ile geri dönüş olmuyor. Millet günde 300 makine üretiyoruz diye reklam yaparken 1 makinenin 2 hafta geçmesine rağmen gönderilememesi çok saçma. Kimse de açıklama yapmıyor ya. Bir de çok değerliymiş gibi gecikme için 10 (on) TL hediye çeki tanımlayacaklarını belirtiyorlar. İşin enteresan tarafı onu bile yapmıyorlar. Kardeşim sizden hediye isteyen yok müşteriyi ikna edecek bir açıklama yapın da gerisi size kalsın. Bu kadar büyük firmaların bu şekilde insanları mağdur etmesi!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  15:27

  Sayın Taner S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZTQ-825-61392 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri