09 Eylül 2013

Hepsiburada.com Geciken Teslimat!

1.Siparişiniz %100 sigorta ve kasko güvencesi ile 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Şikayetçi olduğunuz firmayı seçtiğimizde karşımıza yukarıda belirtilen ibare yazmasına rağmen 31 ağustosta aldığım ürün 07 eylül tarihinde bile hala tedarik sürecinde, firmanızın güvenilirliğine inanarak yaptım. Bu alışverişimde gözümde Hepsiburada.com'un hiçbir inandırıcılığı kalmamıştır.

Fatih 53 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 09 Eylül 2013

    Tedarik süreci için özür diliyorsunuz fakat bana 10 gündür teslim edilmeyen ürünü hala 4 gün kargoya veriliş süresi olarak göstererek insanlara satmaya çalışıyorsun ,ya elinizde olmayan ürünü satmaya çalşırak insanların para,emek ve beklentilerini harcıyorsunuz. yada ürünü ucuz sattığınız için ve hediye digitruk tarihinin geçmesini için iptal etmem için benim sabrımımı zorlamaya çalışıyorsunuz bir anlam veremedim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Fatih D, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön