Hepsiburada.com Geç Teslimat, Yanlış Ürün Gönderimi.

Tahir Ö. |

20.02.2015 tarihinde 4 iş gününde teslim olacağı söylenen siparişim ayın 02.03.2015 tarihinde ancak bana ulaştı fakat istediğim ürün değil farklı bir ürün bana gönderildi tekrar bu ürünü kendilerine telefon ve soru sorun kısmında açıklayarak kargoya teslim ettim ve gönderdim talebim ürünün doğru ürün ile değiştirilip gönderilmesiydi fakat kendileri kafalarına göre bana para iadesi yapmışlar.

Müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğimde bana kayıt oluşturduk demekten başka kimse birşey yapmıyor. Kayıt oluşturacaklarına konu ile hemen ilgilenip çözebilirler. Sonuç olarak müşteri hizmetlerinin talebimden farklı bir işlem yapması ya da yaptırmasından geç teslimattan şikayetçiyim.

Etiketler :

Geç Teslimat Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  14:19

  Sayın Tahir Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JKV-163-41466 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri