Hepsiburada.com Geç Gönderim Yaptı.

İrem Y. |

22 mayısta yeğenimin doğum günü için pandalı bisiklet siparişi verdim. En geç kargoya teslim tarihi 27 mayıs olmasına rağmen haziranın 4'ü gibi ulaşabildi ancak arayıp neden geciktiğini sordum, stoklarında kalmadığını, 3 haziranda stoklara gireceğini söylediler. Geciken kargoya en azından mail yoluyla bilgilendirme yapılsaydı.

Neyse dedik kargo ellerine ulaştı artı ücretini ödememe rağmen hediye paketi ve notunu iletmediler. Tekrar arayıp ücreti geri iade etmelerini istediğimde mesajınızı iletiyorum mailinize mesaj gelecek dediler. Üzerinden 3 hafta geçmesine ve 2 kere aramama rağmen hiçbir hareketlilik yok adını marka yapmış bu siteden böyle bir şey yaşamakta bana kısmetmiş!

Etiketler :

Eksik Ürün Kargo Ücreti Geç Teslimat Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  09:19

  Sayın İrem Y,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAL-142-17215 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri