Hepsiburada.com Garantiye Giden Ürün Tamir Edilmeden Geri Geldi.

Bulut B. |

Ürünümü 03.11.2014 tarihinde kargoya verdim, 05.11.2014 tarihinde ellerine ulaşmış. 25.11.2014 tarihinde ürünü teslim aldım ama ürünün ön kamerası yapılmamış, sadece yazılım güncellenmiş. Ayrıca üründe donmalar olduğu ve ürünün kamerasının çalışmadığını belirtmeme rağmen Hepsiburada.com ürünü açılmıyor şikayetiyle teknik servise göndermiş.

Etiketler :

Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bulut B.
  19 Aralık
  21:06

  telefonu 2 defa göndermeme rağmen yine ön kamerası yapılmadan geri geliyor.

 • 26 Kasım
  16:34

  Sayın Bulut B.

  Talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan GJZ-223-22250 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  Saygılarımızla

 • Bulut B.
  26 Kasım
  16:27

  Tekrar göndermem isteniyor ama oluşan zaman kaybı için hiç bir şey yapılmıyor, aksine tekrar gönderebilmem için form doldurup onay beklemem gerekiyor ama daha önce gönderdiğim için sistem kabul etmiyor yine ben uğraşıyorum, müşteri memnuniyeti diye bir şey yok ortada. Bundan sonra hepsiburada.com dan bir şey almayı düşünmüyorum.

 • 26 Kasım
  13:33

  Sayın Bulut B.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan GJZ-223-22250 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri