27 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Garantisiz Ve Kalitesiz Ürün Satıyor!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Adidas marka ayakkabımın sürekli giymediğim halde 2.5 ay gibi kısa bir sürede dış filesi yırtıldı. Hepsiburada.com'a garanti için gönderdim yarım günde inceleyip red cevabını vererek ürünü geri gönderdiler ancak yarım günde arızayı inceleyip garanti dışı olduğuna karar verebilen bir firma 2 koca günde arızanın reddi ile ilgili sorduğum soruya cevap vermiyor.

Kendi internet sitelerinde sorduğum soruya ek olarak buradan da şu soruyu sormak istiyorum, Adidas artık gerçekten çok kalitesiz üretim mi yapıyor yoksa Hepsiburada.com garantisiz sahte ürün mü satıyor? Benim ayakkabımı inceleyip reddeden kişinin Hepsiburada.com'da ki konumu nedir?

Ali 87 Okunma

Cevaplar

  • Ali 28 Ağustos 2013

    Bana gönderdiğiniz mailde site üzerinden form doldurarak ürünü göndermemi istemişsiniz ancak aynı şeyi ben zaten yaptım. Ürünü teslim alan kişi kontrol etmeden sadece kullanılmış ürün olduğu için bana geri gönderdi. Doldurduğum arıza formunu okusaydı ayakkabının bir kenarda dururken değil giyilmesi sonucunda arıza verdiğini anlayacaktı. Artı geri geldiğinde kargo parasınıda ben ödedim. Şimdi neden tekrar göndereyim, sizin tekrar incelemeden reddetmeyeceğinizi nerden biliyim?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Ali G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Ali G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön