08 Kasım 2013

Hepsiburada.com Garantisiz Seiko Saat!

Hepsiburada.com 'dan 23 Ekim 2013 tarihinde, Seiko SNDZ20P2 model bir saat sipariş verdim. Ürün üzerinde pırlanta taşlar bulunduğundan, ürünü almadan önce Hepsiburada.com 'den ürünün pırlanta sertifikasının da tarafıma gönderileceğinin teyidini aldım. Ancak ürün hem pırlanta sertifikasız, hem de onaysız bir garanti belgesi ile gönderildi.

Ankara'da Görüştüğüm Seiko bayileri, bu garanti belgesi ile saate Türkiye çapında hiçbir servisin hizmet vermeyeceğini, garanti belgesinin üzerinde, ithalatçı firmanın veya satıcı bayinin kaşesinin bulunmasının şart olduğunu söylediler. Saati iade ettik. Hepsiburada.com 'ye tekrar sipariş verirsek onaylı garantili saat gönderilecek mi diye sorunca da cevap dönülmedi.Hepsiburada.com garantisiz saat mi satmaktadır?

Özhan 339 Okunma

Cevaplar

  • Özhan13 Kasım 2013

    HB Yetkilisi, sertifikanın muhakkak gönderileceğini soylemis. Biz de kendilerine sertifika ile sadece garanti sertifikasını mı yoksa hem garanti hem de pırlanta sertifikasını mı kassettiklerini sorduk. Dönüş bekliyoruz. HB, firma ile gorusup teyit verirse, satin alma surecini tekrar yasayip her seyin yolunda gitmesini bekleyecegiz. Saygilarimizla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Kasım 2013

    Sayın Bengi Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön