Hepsiburada.com Garantili Üründen Para İstiyor!

Tc Mustafa Fatih T. |

17.07.2014 aldığım telefon ocak ayında sol üst köşesinde renk değişimi olmuştur. Şubat ayında bununla ilgili olarak LG ile görüşüp genel sıkıntı olduğunun ve garanti içinde değişeceği iletilmiştir. Hepsiburada.com'a şubat ayında gönderim için talepte bulunmama rağmen geri dönüş alamadım ve şu anda yolladım. Yollamadan bir hafta önce de telefonu koltuktan düşürdüm. Sol alt köşede darbe izi oluştu. Hatalı olan kısım ise sol üst taraf. darbeye bağlı bir hata değil yani. Kullanıcı hatası olup para istiyorlar. Bu ürünü ben garantili diye aldım. Her yolladığım zaman para alacaksa niye garantili ürün aldım?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  14:17

  Sayın Mustafa Fatih T.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan XIY-450-52150 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Tc Mustafa Fatih T.
  18 Nisan
  16:09

  Buraya bu şekilde yazmakla olay bitmiyor Hepsiburada. Yazdıklarınız karşılığında verdiğiniz hizmet 0. 48 saat içinde bilgilendirileceğim iletilip bu bilgilendirme mesajını bilgilendirme olarak kabul etmeniz ne kadar acınacak bir durum! Şaka gibi bir hizmet anlayışınız var. Gün geçtikçe kurumsal olacağınıza gün geçtikçe daha kötüye gidiyorsunuz.

 • 15 Nisan
  16:18

  Sayın Mustafa Fatih T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XIY-450-52150 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri