30 Nisan 2013

Hepsiburada.com Garantili Ürün Onarım Süresi Geçmesi!

Hepsiburada.com adresinden satın aldığım iPhone ürünüm arızalandı ve hepsiburada.com internet sitesi üzerinde yapılan yönlendirmeye uyarak yetkili servis teleservice firmasına 05.03.2013 tarihinde teslim ettim.20 iş günü geçmiş olmasına rağmen ne arızalı ürünümden ne de yeni üründen (teleservice internet sitesinde yeni ürün beklendiği yazıyor.) haber yok.

Teleservice firmasını aradığımda ürünü satın aldığınız firma ile iletişime geçin şeklinde dönüş alıyorum, hepsiburada.com ile iletişime geçince de yetkili servis ile konuşun deniliyor.Ürün yasal tamir süresi içerisinde tamir edilmediği için ücret iadesi talebimi 2 firmayada ilettim.ancak kimse üstlenmedi.Tüketici haklarına da başvurdum.

Emrullah 57 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Emrullah K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön