Hepsiburada.com Garanti Sürecinde!

İhsan K. |

Ürünümün yapılmasını istediğimde aşağıdaki cevapla karşılaştım, bu güne kadar aldığım yüzlerce üründe böyle bir şey istemediklerini ve faturada garanti belgesi yerine geçer ibaresinin bulunduğunu söylediğimde. Bu dahil değil o gruba diyorlar. Bende neden uyarmadınız ve garantiyi neden imzasız kaşesiz gönderdiniz diye sorduğumda sizin bilmeniz gerek gibi saçma bir cevap aldım.

27274772 No'lu siparişinizde yer alan Logitech z-506 Surround 5+1 Speaker ürün onarım işlemleri için Logitech firması tarafından garanti belgesi olmadan fatura ile işlem yapılamamaktadır. Ürünü garanti belgeniz ile birlikte göndermeniz durumunda ürün onarım işlemleri Logitech firması tarafından yapılacaktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Fatura/Belgeler Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  09:14

  Sayın İhsan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OFZ-560-64817 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • İhsan K.
  06 Ocak
  00:57

  evet müşteri temsilcisi döndü ama daha ürünle ilgili arza giderilemedi . ürün şu an servise gönderildi çok geçte olsa şikayetimvar.com teşekkürler

 • İhsan K.
  22 Aralık
  21:38

  geri dönüş yapan yetkili hemen eski kaydı iptal ettim yeni form yazıp ürünü gönderin demesine rağmen şu an yeni form dolduramıyorum çünkü eski kayıt iptal edilmedi diye uyarı veriyor. arayan yetkili ürünün kendilerinde olduğunu söylemesine rağmen ürün bu gün kargo ile iade geldi ve kargo ücretini de ben ödedim. tekrar aramamda ise tekrar gönderim için beklemem gerektiğini söylediler. toplamda 20 gündür daha ürün yetkili servise bile gidemedi. saygılarımla.

 • 22 Aralık
  16:24

  Sayın İhsan K.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan OFZ-560-64817 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri