29 Ocak 2014

Hepsiburada.com Garanti Şartlarına Uyulmuyor!

Hepsiburada com dan aldığım telefon konuşurken bozuldu kendi ithalatçı firmaları evo ltd ye gönderdiler. Üzerindeki ufak tefek çizikleri telefon darbe yemiş kullanıcı hatası diye niteleyip, garanti kapsamında olmadığını bildirdiler. Ücret dahilinde yapılabilirmiş. İtiraz ettim. 20 günlük süre dolunca kargoyla tamir etmeden gönderdiler.

Telefonu tamirciye götürdüm. Microsd nin bozulmuş olduğunu, darbeyle bozulduğuna dair bir kanıt görünmediğini söyledi. Şu an tüketici mahkemesine başvurmayı ve gerekirse iki misli para verip dışarıda tamir ettirmeyi ve hakkımı aramayı düşünüyorum. Cevaplanan şikayetlere yorum yazmam firmaca dikkate alınmadığı için yeni şikayet yazmak zorunda kaldım.

Çiğdem 79 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 10 Temmuz 2014

    hakem heyeti başvurumu haklı buldu ve telefonun değiştirilmesi hususunda Hepsiburada com aleyhine karar verdi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Çiğdem K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FHV-747-80162 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Çiğdem 29 Ocak 2014

    Darbe var kasasi catlak denen telefonumum kasasi sapasaglam Ayrica siteden cikardigim fatura orneginde "ithalatci firma garantili"yaziyor. Elimdeki orjinalinde boyle bir ibare yok. Samsung garantili diye yaptigim alissveriste hepsi burada com beni magdur etti. Hakem heyetine bu belgeleri de sunacagim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön