Hepsiburada.com Garanti Onarım Ücreti!

Mehmet Can S. |

04 Ocak 2015 pazar tarihinde LG G3 d855 32 GB marka telefonu "telefonal" adlı satıcısından satın aldım. 04 Ağustos 2016 tarihinde garantiye gönderdim. 18 Ağustos 2016 verdikleri yanıt;
"ürününüzde kullanıcı hatası tespit edilmiş ve servis tarafından garanti dışı ürün olarak işleminiz sonuçlandırılmıştır. Ürünün onarımı için yetkili servis tarafından onarım ücreti talep edilmektedir. 290 TL tutar karşılığında onarımı sağlanacaktır. " yanıtı aldım. Fakat ürünümün kullanıcı hatasıyla alakalı hiçbir durumu yoktur. Ürünü aldığımdan bu zamana kadar spigen marka telefon koruyucuyla kullanıyorum. Telefonum üzerinde daha sıfır bantları bulunuyor, temiz ve titiz kullanıcıyım. Herhangi bir darbe'ye bile maruz kalmadığı halde kullanıcı hatası olarak para istemelerini doğru bulmuyorum. Hepsiburada.com güvencesine inanarak alışverişlerimi yaptım bu zamana kadar ama artık bir daha düşünmem gerekecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Can S.
  20 Ağustos
  15:15

  Sipariş No:95093176

  Yaptığınız iş parayı alana kadarmış teşekkür ederiz.

 • 20 Ağustos
  10:53

  Sayın Mehmet Can S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NDH-234-43211 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri