27 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Garanti Kapsamındaki Ürün Sorunu İle İlgilenmedi!

Anneme rahatlık olsun diye, güvenerek aldığımız H2O MOP5 makinamız daha garantisi süresi içinde arıza yaptı ve sorunumuzun giderilmesi konusunda yardım istediğimiz Hepsiburada.com bizi hayal kırıklığına uğrattı. Ürün yeşil ışığı yanmasına karşı ne su ısıtıyor nede buhar çıkışı veriyor.

Defalarca kardeşim tarafından da siteye bildirilmesine karşı hiç bir destek alamadık.Servisleri konusunda da hiç bir bilgiye ulaşamadık. Bir defaya mahsus mesajları geldi size tekrar döneceğiz, deyiş o deyiş. Aldığım ürünün sorununa mı yanayım yoksa sattıkları üründe çıkan arızayı çözmedeki yetersizliklerine mi yanayım, bilemedik. Sadece bu siteye karşı güvenim kalmadığını belirmek isterim. Sorunuma bir çare lütfen.

Nazan 75 Okunma

Cevaplar

  • Nazan 18 Eylül 2013

    Arızalı ürünümüzü belirttiğiniz kargo ile size gönderdik. Fakat bu kadar zamandır sizden hiçbir bilgi gelmedi ya da ürünümüzün sorunu halledilip bize geri gelmedi mümkünse durum hakkında bilgi verebilir misiniz?

  • Nazan 29 Ağustos 2013

    Sanal ortamda yazılı cevap verildiği ve daha sorunum giderilemediği için bu değerlendirmeyi cevaplamayı ileri bir zamana bırakıyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Nazan E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön