Hepsiburada.com Garanti Kapsamında Sorun!

Aykut K. |

22 ay önce Hepsiburada.com'dan LG G3 model (IMEI 3541530****) telefon aldım. 1 yıldır aniden kapanıyordu. Garantiye göndermeden hemen önce ise telefon kapandıktan sonra şarj cihazına takmadan bir daha açılmama gibi problem oluşmaya başladı. Garantiye gönderdim. 3 hafta sonra garantiden biri aradı (0212 659 64 37) ve telefonda oksitlenme olduğunu ve bunun da kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Sıvıyla kesinlikle temas etmedi, çok dikkatli kullandığımızı söyledim. Görevli oksitlenme olması için sıvı temasına gerek yok dedi. Bende oksitlenme olması için hava ile bile temas etmesi yeterlidir dedim. Ama görevli anlamamakta ısrar edince 280 TL karşılığında tamir etmemizi onaylarsanız yaparız aksi halde olduğu gibi geri göndeririz gibi bir cevap verdi. Kesinlikle garanti kapsamında olması gerekir. LG Türkiye'yi aradım, LG garantisi olmayıp ithalatçı firma sorumludur dediler.

Etiketler :

Yetkili Servis Yönlendirme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  14:06

  Sayın Aykut K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FDP-543-68038 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri