04 Eylül 2013

Hepsiburada.com Garanti Kapsamı!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum 2 garanti olan Sony Xpreia arc s telefonda ön kapakta kendiliğinden çatlama oldu, bunu EVO Bil. e gönderdim ama ne yazıktır ki telefonda oluşan bu çatlama garanti kapsamından olmadığı 135 TL ücret verirsem onarım yapacaklarını söylediler.

Ben sizin sitenize güvenerek aldım bu telefonu ve yıllardır sizden alışveriş yapan birisiyim, böyle ürünün arkasında durmayan firmalar ile çalıştığınız için sizden bundan sonra alışveriş yapmayacağım. Nette bir çok alışveriş sitesi mevcut, ve bu durumu sosyal ortamda ve her ortamda dile getireceğim, tarafınıza olumsuz refarans olacağım .

Temur 79 Okunma

Cevaplar

  • Temur06 Eylül 2013

    Hepsiburada.com üyeliğimi dün itibari ile kapattım, herkesi de kapatmaya davet ediyorum, para verip ürün alıyorsunuz, garanti ihtiyacı olunca yok ortalıkta kimse kalmıyor. Buradan hepsiburada dan alışveriş yapacak arkadaşları uyarıyorum, o siteden uzak dursunlar..

  • Temur04 Eylül 2013

    ben anlatamıyorum, fiziksel müdahale olmadan oluşan bir hasardan bahsediyorum ama bana halen fiziksel müdahaleden bahsediyorlar, bu kadar olmaz yazık insanların parası bu kadar ucuz bu konuyu her türlü sosyal ortamda hakkınızda olumsuz referans olacağım. bilginize

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Temur Ali Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön