19 Temmuz 2014

Hepsiburada.com Garanti İşlemlerini Yapmıyor.

08.05.2014 de sipariş verip, 14.5.2014 tarihinde teslim aldığım ASUS dsl66U modem Temmuz ayında gelen güncellemeyi yaptıktan sonra netten düşmeye başladı. Servis sağlayıcıma başvurdum 3 gün sonra modem arızası dediler. Asusu aradım ve görüştüğüm yetkilinin tüm önerdiklerini yaptım yine aynı arıza devam etti. Hepsi buradayı aradım.

Yurtiçi kargo numarası verdiler ve cihazı 14.7.2014 de yolladım. Aynı gün gece siteden talebi reddettik ibaresi girdiler. Konuyu çözmelerini ve aksi taktirde gereken şekilde şikayetlerimi duyuracağımı hatta hukuki haklarımı kullanacağımı belirten cevap yazmama rağmen, kendi kabul ettikleri yolla yolladığım kargoyu 18.7.2014 de ulaştığı halde kargodan almadılar.

Yildirim 1.926 Okunma

Cevaplar

  • Yildirim27 Temmuz 2014

    Şimdi bir ev kullanıcısı olarak 3 tane modemim oldu. Hepsiburada yani D-MARKETin umursamazlığı ve ağırdan alması yüzünden. Hatta bakalım ASUS verdiği " BİRE BİR DEĞİŞİM GARANTİSİ" nin arkasında duracakmı?

  • Yildirim19 Temmuz 2014

    Hepsiburada sitesinden yapmış olduğum alışverişte vaad edilen 3 yıl bire bir değişim garantisi arızalı ürünler için geçerli değil ise; neden böyle bir yanıltıcı bilgi verilerek tüketici aldatılmış duruma duşuruluyor? Tuketiciye urun satmak ve sonra urunun arkasında durmamak marifet mi? Vatan bilgisayar ve teknosadan da benzeri işlemlerim oldu ancak asla yorulmadım. Bu olaydan sonuç alamaz isem; gerekli işlemleri yapacağım ve konuyu net ortamında ornekleriyle vatan ve teknosada yaşadığım olumluluk ve sitenizde yaşadığım olumsuzluk olarak kıyaslamalı paylaşacağım. Hukuken yapabileceklerimide ortaya koyacağım. Çunku çok yanlış muamele yapıyor. Sadık muşterilerinize de itici davranıyorsunuz. Bunun bedelini de müşteri kaybı olarak odersiniz mutlaka. Ayrıca hukuken nereye kadar giderim onuda göreceğiz. Bu son uyarı ben tuketici olarak uyarı gorevimi yaptım. Acil sonuç bekliyorum. Saygılarımla

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Sayın Yıldırım Ü, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WNB-717-33297 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön