03 Mart 2014

Hepsiburada.com Garanti İşlemlerinde Çok Yetersiz.

Garanti işlemini gerçekleştirmek için sitenizden almış olduğum telefona hangi firmanın garanti hizmeti verdiğini sitenizden sorgulattım karşıma Genpa çıktı. Bu demek oluyor ki garanti işlemiyle alakalı bir durum olduğunda bana Genpa'ya gitmem gerektiğini söylüyorsunuz.

Ama ben Genpa'yı aradığımda "bu IMEI'nin ait olduğu cihaz bizim garantimiz kapsamında değildir" deniliyor. Bu da demektir ki sizin dediğiniz gibi bu cihaza Genpa garanti hizmeti vermiyor. Sonuç olarak bana anlaşmanız olan, aldığım cihaza garanti hizmeti veren firmayı söylemeniz gerekiyor. Ama siz zahmet edip 10 gündür soruma cevap vermiyorsunuz, alkış!

İzzet 60 Okunma

Cevaplar

  • İzzet04 Mart 2014

    Standart prosedürü uygulayıp 10 gün oyalandım. Ama şikayetvar'a yazınca 1 günde halledildi işlemim. Bu durum firmayı ilgili kılmaz. Mağdur olduğum süreç apaçık ortadır. Umarım ihtiyaç duymaz ve hepsiburada'dan alışveriş yapmazsınız.

  • İzzet03 Mart 2014

    Bir alkış daha! Bilmediğim birşey öğretmiş gibi standart cevap kalıbını kopyala yapıştır yapmak sizi ilgili firma kıldı, alkışı hakettiniz! Ben zaten gerekli tüm prosedürleri uyguladım ama siz 10 güne yakın süredir ne hikmetse cevap vermiyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Mart 2014

    Sayın İzzet B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde INJ-137-96918 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön