Hepsiburada.com Futon Akçay Üçlü Kanepenin Parçaları Eksik Geldi!

Volkan D. |

Temmuz 2013'de Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim Futon Akçay kanepenin yaslanma minderleri, yan yastıkları ve ayakları eksik geldi. Teslim tarihinden 1 gün sonra mesajla bildirdim, tarafıma gelen mail de en kısa sürede eksik parçaların gönderileceği yazılı idi.

Bir süre bekledim, daha sonra telefonla da görüştüm müşteri hizmetleri ile 2 defa, hep salladılar, tekrar, süreç falan diyerek, Hepsiburada.com'un 10 senelik müşterisiyim, bu sene çok kötü ve alakasızlar.

Üst düzey yetkiliye bağlayın dedim, sizi aratırız dediler hep hikaye, kanepe öylece kullanılamadığından duruyor, ayıp size Hepsiburada.com beni kaybettiniz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan D.
  09 Aralık
  13:27

  h.burada.com.dan değil fakat,kayseri futon mobilyadan arandım ve eksik parçalar tarafıma bugün itibarı ile ulaştırıldı,futon mobilya ya ve birkaç defa arama zahmetinde bulunup sorunumu çözdüğü için futon yetkilisi burcu hanıma çok teşekkürler,futon sattıgı ürünün arkasında oldugunu gösterdi.

 • 02 Aralık
  10:39

  Sayın Volkan D,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx